ENERGYLANDIA

56
 

POSIADAMY W SPRZEDAŻY BILETY WSTĘPU DO ENERGYLANDII DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH I GRUP Z 5% RABATEM W STOSUNKU DO CEN W KASACH PARKU. KUPUJĄC U NAS BILET DO ENERGYLANDII NIE TRACICIE CZASU W KOLEJCE DO KASY.

   

   

CAŁODZIENNA WYCIECZKA DO PARKU ROZRYWKI „ENERGYLANDIA” w Zatorze
Bilet uprawnia do nielimitowanego korzystania ze wszystkich atrakcji Parku (jedynymi ograniczeniami są wzrost i wiek)

 

Strefa dziecięca – to prawdziwa kraina marzeń. Nasze kochane pociechy będą mogły wybawić się na wielu atrakcjach, specjalnie im dedykowanych. Wszystkie z urządzeń zostaną odpowiednio udekorowane, aby przypominać jak najbardziej bajkową krainę. Dodatkowo wiele z elementów scenografii będzie pełnić rolę edukacyjną: dzieci będą mogły zobaczyć figury bajkowych zwierzątek. Wyprawa do tej krainy na pewno będzie niezapomnianym przeżyciem!

 

Strefa młodzieżowa – zwana także sektorem ekstremalnym to prawdziwe wyzwanie, pełne adrenaliny i szalonych przygód dla osób dorosłych i młodzieży. To tutaj znajdziecie najwyższe, najszybsze i najbardziej wymagające urządzenia. Stylistyką sektor nawiązuje do antycznej kultury Majów i Azteków.

 

Strefa familijna – to obszar przeznaczony dla całej rodziny. Wszystkie dostępne w tej strefie urządzenia są przeznaczone zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Królują tutaj atrakcje wodne, takie jak: spływ rwącą rzeką, strzelanie z armatek wodnych, czy spływ łódką po specjalnym, wodnym torze. Oprócz tego dla rodzin czeka kolejka widokowa oraz duża wersja samochodzików.

 

Cena uzależniona jest od ilości i wieku uczestników.

 

7          29

41          46

56         75